Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Hej żeglujże żeglarzu, a jak trzeba to pomóż sobie i innym

2012-06-14 11:00:41 (ost. akt: 2012-06-14 17:35:46)
Taka żeglarska przygoda może przytrafić się każdemu

Taka żeglarska przygoda może przytrafić się każdemu

Autor zdjęcia: Edyta Sędkiewicz

Tego jeszcze nie było! Każdy żeglarz może w sierpniu bezpłatnie przejść trzydniowe szkolenie ratownicze. Doświadczeni instruktorzy pokażą, jak w trudnych sytuacjach na wodzie uratować siebie i innych.

Warsztaty ratownicze odbędą się w dniach 3 - 5 sierpnia 2012 roku w Stanicy Wenecja nad jeziorem Ruda Woda na szlaku Kanału Elbląskiego. Organizatorem jest Stowarzyszenie Miłośników Kanału Elbląskiego NAVICULA przy współpracy Warmińsko-Mazurskiej Państwowej Straży Pożarnej, Zgiersko-Łęczyckiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Harcerskiej Grupy Ratowniczej ADRENALINA. Patroni i partnerzy medialni przedsięwzięcia to Gazeta Olsztyńska, portal wm.pl oraz serwis mojemazury.pl.
Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, obowiązuje jedynie niewysokie wpisowe, pokrywające koszty pobytu jachtu i załogi na przystani oraz materiały programowe. Zajęcia prowadzić będą doświadczeni instruktorzy i ratownicy.
UWAGA: decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowy harmonogram zajęć, regulamin i dane do rejestracji znajdziesz tutaj.
Na mapie oznaczyliśmy miejsce, które będzie bazą uczestników kursu.

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.
Zobacz w naszej bazie
 • Szlak Kanału Elbląskiego

  Kanał Elbląski, błędnie nazywany Kanałem Elbląsko-Ostródzkim lub Kanałem Ostródzko-Elbląskim, jest najdłuższym kanałem żeglownym w Polsce. Łączy Jezioro Druzno z Drwęcą oraz z jeziorem Jeziorak. Z jeziora Druzno, poprzez rzekę Elbląg z Zalewem Wiślanym,...

 • Ruda Woda

  Jezioro Ruda Woda

  Zbiornik o mało rozwiniętej linii brzegowej z wieloma głęboczkami, górkami podwodnymi i kilkoma małymi wysepkami zgrupowanymi...

Przewodnik lokalny

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. olga #740518 | 88.156.*.* 11 lip 2012 19:24

  haha faktycznie niezła jazda..darmowe szkolenie haha

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Do Organizatorów #720621 | 88.156.*.* 25 cze 2012 17:54

  To chwyt na płytkie rybki. Dlaczego piszecie, że uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, skoro zaraz potem dodajecie, że "obowiązuje jedynie niewysokie (!!!!)wpisowe, pokrywające koszty pobytu jachtu i załogi na przystani oraz materiały programowe. Nie lepiej napisać od razu, na ile musi się przygotować uczestnik szkolenia?? Zależy wam na ilości, czy na jakości, czy może jedynie na kabzie???Ćwoki, jak w Średniowieczu, łupać maluczkich, że HEJ!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)