Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Mazury zimą za pół ceny

2012-11-08 12:00:32 (ost. akt: 2012-11-08 12:10:00)
Przystań "U Faryja" w Rucianem-Nidzie

Przystań "U Faryja" w Rucianem-Nidzie

Autor zdjęcia: WWW.lotmp.ol

Mazury południowe ugoszczą turystów zimą "za pół ceny". W okresie od 1 grudnia 2012 do końca lutego 2013 roku niektóre hotele, pensjonaty, lokale gastronomiczne będą proponować turystom stawki o połowę niższe niż podczas wakacyjnego sezonu.

Akcja obejmuje obszar powiatu piskiego, a więc gminy: Pisz, Ruciane-Nida, Orzysz i Biała Piska. W ubiegłym roku do akcji "Mazury za pół ceny" przystąpiło 60 przedsiębiorców z branży turystycznej. Według inicjatorów chodzi o przyciągnięcie turystów na Mazury także zimą, gdy zazwyczaj miejsca noclegowe czekają na odwiedzających. Wówczas - jak przekonują organizatorzy - oferta za pół ceny zwróci przedsiębiorcom chociażby koszty utrzymania obiektów. Przedsiębiorcy liczą także, że jeśli ktoś skorzysta z promocyjnej ceny poza sezonem, przyjedzie nad jeziora także latem.

Do tegorocznej akcji zgłosiło się dotychczas 15 obiektów noclegowych, a także Piski Dom Kultury (w kategorii Kultura i Rozrywka), 5 firm oferujących usługi dla dzieci i młodzieży (znajdujemy tu ponowie m.in. Piski Dom Kultury), 4 obiekty gastronomiczne (w tym restauracje w hotelach i pensjonatach z grupy "Obiekty noclegowe"), 4 firmy oferujące atrakcje sportowe oraz - dość nieoczekiwanie - firma oferująca usługi projektowe.
Organizatorem akcji jest Lokalna Organizacja Turystyczna Mazury Południowe z siedziba w Piszu, pl. Daszyńskiego 16 p. 32c (Piski Dom Kultury).
Aby przystąpić do akcji, należy pobrać i wypełnić deklarację uczestnictwa i wysłać ją mailem na adres: biuro@lotmp.pl.

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.
Zobacz w naszej bazie
 • Bełdany

  Jezioro Bełdany

  Zbiornik o rozwiniętej linii brzegowej z wieloma półwyspami i zatokami, z których największe leżą po zachodniej stronie...

 • Nidzkie

  Jezioro Nidzkie

  Zbiornik o rozwiniętej linii brzegowej, z wieloma zatokami, cyplami i kilkunastoma wyspami, największe w części północnej...

 • Śniardwy

  Jezioro Śniardwy

  Śniardwy jest największym jeziorem w Polsce. Leży w obrębie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Linia brzegowa zbiornika...

Przewodniki lokalne

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. szuwarek #938023 | 95.49.*.* 3 sty 2013 21:47

  Chciałem skorzystać z reklamowanej oferty lecz nic ciekawego nie znalazłem. Jedynie chyba dwa ośrodki przedstawiają jako taką propozycję, pozostałe to oschłe Informacje o cenach. Jeżeli tak przedstawiona oferta ma zachęci do odwiedzenia Mazur zimą to ja dziękuje. Brakuje informacji takich jak co w danej miejscowości lub okolicy jest ciekawego do obejrzenia, jak dzieci mogłyby spędzać wolny czas –sanki ,narty, baseny kryte, kulig i Inne. Jaka rozrywka dla rodziców. Niestety muszę sam szukać ciekawszych propozycji lub znowu zostają góry. Pozdrawiam i czekam na lepszą zachętę. Do ferii zimowych jest jeszcze trochę czasu.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. allensteiner #884759 | 88.156.*.* 15 lis 2012 08:37

  Listopad mamy ładny, a lipiec był marny. Ale wątpię, czy w normalnych warunkach ktoś się tu pofatyguje, żeby przy parszywej listopadowej pogodzie (deszcz ze śniegiem, błoto, ślizgawica, krótki dzień itp.) zapłacić aż połowę tego, co w lipcu przy pięknej plażowej pogodzie.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. turysta #877796 | 89.228.*.* 10 lis 2012 09:14

  Dajcie jakieś przykłady cen !!!! Zeby nie było, tak , jak w supermarketach - masło kosztuje 3,50 a sklep robi promocję - kup jedno,a drugie za 1 grosz , z tym,ze to masło kosztuje 6,90 zł I gdzie tu jest promocja ? !!!!!!!!!!!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)