Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Wspomnienie zimy, czyli I Piski Bieg Narciarski

2014-03-18 14:29:37 (ost. akt: 2014-03-18 20:39:19)
Start do I Piskiego Biegu Narciarskiego

Start do I Piskiego Biegu Narciarskiego

Autor zdjęcia: http://jablon-resort.pl

Zima raczej już nie wróci na Mazury, tym bardziej warto przypomnieć jej niedawne uroki. Oto fotograficzne wspomnienie z I Piskiego Biegu Narciarskiego w ramach tzw. Wioski Narciarskiej Wiartel.

Wioska Narciarska Wiartel to po prostu trasy do uprawiania narciarstwa biegowego, organizowane zimą w okolicach miejscowości Wiartel i Jabłoń. Projekt realizuje Urząd Miasta w Piszu wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną, Nadleśnictwem Pisz oraz Nadleśnictwem Maskulińskie w Rucianem-Nidzie.
I Piski Bieg Narciarski odbył się 1 lutego 2014 roku. Bazą uczestników biegu był Hotel Jabłoń nad jeziorem Brzozolasek, który udostępnił nam zdjęcia z tej imprezy.

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.
Zobacz w naszej bazie
  • Brzozolasek

    Jezioro Brzozolasek

    Zbiornik o rozwiniętej linii brzegowej, wysokich brzegach, przeważnie stromych, a wschodnich łagodnych i płaskich. Dno...

  • Wiartel

    Jezioro Wiartel

    Zbiornik o rozwiniętej linii brzegowej, z długą i wąską północną zatoką - zwaną Przylaskiem. Brzegi Wiartla przeważnie...

Przewodniki lokalne

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB