Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Hotel w Rynie na topie

2010-10-05 09:22:42
Hotel w Rynie na topie

Hotel ZAMEK RYN został wybrany najlepszym hotelem w Polsce i otrzymał miano TOPHOTEL 2010.

Otrzymał także nagrodę w kategorii Tophotel Castles and Palaces (w tej kategorii zwyciężył już po raz trzeci). To uhonorowanie coraz bardziej rozwijającej się gałęzi hotelarstwa - w obiektach zabytkowych.

Netmedia S.A. i portal hotele.pl już po raz trzeci nagrodziły najlepsze obiekty hotelowe w Polsce. Lista nominowanych obiektów, które walczyły o tytuł Tophotel 2010 w jednej z 20 kategorii, została przedstawiona 23 sierpnia. Nominowano 50 obiektów na podstawie opinii klientów korporacyjnych oraz popularności danego hotelu w systemach rezerwacyjnych.
Netmedia ustanowiła tę nagrodę, aby wyróżniać najlepsze obiekty, nowatorskie rozwiązania, ciekawe pomysły oraz interesujące obiekty. Bierze się także pod uwagę rozwiązania logistyczne, architektoniczne czy designerskie i - co najważniejsze – zachowanie najwyższych standardów.

– Rozstrzygnięcie konkursu zostawiamy w rękach ekspertów, którymi są sami Klienci. Z czystym sumieniem i z dumą nagradzamy laureatów, ponieważ mamy gwarancję najlepszego wyboru –mówi Patryk Dębski, dyrektor ds. marketingu firmy Netmedia S.A.

W kilkuletniej historii tej nagrody nigdy dotąd żaden hotel z Warmii i Mazur nie został tak wysoko oceniony przez gości hotelowych, przedstawicieli polskiej branży hotelarskiej i po raz pierwszy – osoby znane z mediów. Jest to tym bardziej cenne, że w naszym regionie znajduje się tak wiele obiektów hotelarskich.

Top Hotel 2010 to pierwsza w Polsce nagroda przyznawana hotelom przez ich gości.Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Adanac #135061 | 216.59.*.* 6 gru 2010 03:46

  W calosci popieram wypowiedz Rynianina. Wlasnie dzieki odwadze i przedsiebiorczosci dwoch rynskich "chlopakow" Ryn jest teraz moja chluba rowniez. Bez nich w dalszym ciagu czekano by na inwestorow zagranicznych tl. laskawcow. Brawo Andrzej I brawo Budny (imienia nie pamietam). Rynianin ma rowniez pelna racje krytykujac wladze miejskie. Mysle ze mogliby zrobic o wiele wiecej gdyby przejawili troche inicjatywy i agresji w dzialaniu. Brawo Ryn ......moje miasto :)

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. rynianin do edwarda #76024 | 80.50.*.* 13 paź 2010 22:56

  Hotel nie powstał z ruin i nie powstał dzięki pani Należyty,ale dlatego,że panowie Dowgiałło i Budny zechcieli kupić podupadający zamek i zamienić go w TopHotel. Gdyby nie inicjatywa tych panów Ryn nadal przypominałby dużą wiochę z ponurą bryłą zamczyska,z rozpadającymi się ruinami młyna, z "Podzamczem" zabitym dechami,z bagnem pełnym chaszczy i pokracznych ruder u podzamcza /tam gdzie teraz korty tenisowe,stawy i zagroda rycerska/. Pani Należyty nie była burmistrzem z prawdziwego zdarzenia,była burmistrzem zaledwie przeciętnym, "przywiezionym w teczce" przez ówczesne PSL. Najlepszym tego dowodem jest,że społeczeństwo Rynu nie wybrało pani Należyty na następną kadencję....

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. edward #75507 | 80.51.*.* 13 paź 2010 13:58

  O ile pamiętam to Ryn miał już prawdziwego burmistrza Lidię Należyty. To właśnie dzięki niej z ruin powstał hotel, jak się okazuje najlepszyw całej Polsce. Ale jak to zwykle bywa społeczeństwo nie docenia ludzi, którzy są uczciwi i potrafią coś zrobić. Taka to nasz polska tradycja.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. rynianin #73656 | 80.50.*.* 10 paź 2010 22:05

  Ryńskie Centrum Żeglarstwa, Ryńskie Centrum Kultury - nazwy pełne zadęcia i megalomanii a wewnątrz "smalcowanie i skwierczenie". Jestem dziwnie spokojny,że nowa władza wprowadzi zmiany,wymyśli nową koncepcję " na miarę możliwości i potrzeb", a na końcu " z dużej chmury mały deszcz.." Będzie tak dopóty,dopóki na pewnym głazie tkwić będzie tablica dziękczynna "wyzwolicielom Rynu". Howgh

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. aaa #73546 | 83.11.*.* 10 paź 2010 19:26

  Czytaj na www.miastoryn.pl o Rynskim Centrum Żeglarstwa. I zastanów się dlaczego jest duża rotacja pracowników?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 6. rynianin #72465 | 80.50.*.* 8 paź 2010 21:32

  To wielkie osiągnięcie i zarazem duża reklama dla naszego miasteczka. Tak jest zresztą od momentu, gdy Hotel Zamek Ryn przyjął pierwszych gości. Dzięki Hotelowi miasto Ryn stało się znane w całym kraju i poza jego granicami. Wielka szkoda, że gospodarze Rynu nie potrafią wykorzystać tej koniunktury. Wystarczy popatrzeć na zapyziały reprezentacyjny bulwar nad jez.Ryńskim, a gdzie obiecana ścieżka rowerowa i spacerowo - widokowa wokół jez.Ołów??? Zbliżają się kolejne wybory więc ruszył właśnie remoncik drogi koło stadionu ,ale to za mało, o wiele za mało... Czy Ryn ma wreszcie szansę na burmistrza z prawdziwego zdarzenia ? Zobaczymy. Gratulacje dla Włascicieli i Dyrekcji Hotelu Zamek Ryn. Zrobiliście dla Rynu więcej niż ktokolwiek kiedykolwiek.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 7. ania #70000 | 83.18.*.* 6 paź 2010 06:34

  Gratulacje i dalszych sukcesów

  ! - + odpowiedz na ten komentarz