Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Kaliningrad: polsko-rosyjskie spotkanie branży turystycznej

2016-10-24 14:21:50 (ost. akt: 2016-10-24 14:24:21)
Kaliningrad, polsko-rosyjski workshop turystyczny

Kaliningrad, polsko-rosyjski workshop turystyczny

Autor zdjęcia: warmia.mazury.pl

W Kaliningradzie przedstawiciele branży turystycznej z Warmii i Mazur uczestniczyli w tradycyjnym jesiennym workshopie. Rozmawiano o wymianie turystycznej pomiędzy przygranicznymi regionami.

Warmię i Mazury reprezentowało dziesięć podmiotów. Wśród nich znaleźli się touroperatorzy, hotelarze, przedstawiciele instytucji i organizacji turystycznych, a także przedstawiciele Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.

Oprócz tradycyjnych rozmów ,,przy stolikach” odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli Konsulatu Generalnego RP w Kaliningradzie, członków Polskiego Klubu Turystycznego w Kaliningradzie i lokalnej branży turystycznej.

Strony uzgodniły dalsze działania na rzecz zwiększenia turystycznej wymiany przygranicznej. Zgodnie z tradycją wystawcy i goście zaproszeni zostali na degustację produktów regionalnych, którą przygotował Elbląski Klaster Turystyczny. Była też okazja do bezpośrednich rozmów i zawierania umów handlowych. Organizatorem przedsięwzięcia był Zagraniczny Ośrodek POT w Moskwie.
Materiał pozyskaliśmy dzięki współpracy ze stroną warmia.mazury.pl

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. krztś #2096881 | 83.6.*.* 25 paź 2016 05:30

    I o to chodzi , to jest nam potrzebne a nie awantury.

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz