Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Aplikacja dla turysty Masuria 4 you

2017-05-05 17:02:20 (ost. akt: 2017-05-08 12:18:20)
Aplikacja dla turysty Masuria 4 you

W sklepie Google Play i App Store pojawiła się nowa, darmowa aplikacja turystyczna Masuria 4 You stworzona przez Grupę WM na zlecenie Lokalnej Grupy Działania „Mazurskie Morze”.

Aplikacja ta bardzo dobrze wpisuje się w misję Stowarzyszenia, gdyż promuje lokalną ofertę turystyczną, atrakcje i dziedzictwo kulinarne powiatu piskiego i mrągowskiego.

- Uznaliśmy, że warto sięgnąć po aplikację mobilną aby skuteczniej reklamować ofertę lokalnych przedsiębiorców – powiedział Dariusz Kizling, dyrektor biura Lokalnej Grupy Działania „Mazurskie Morze” - Stało się to szczególnie zasadne gdy w wyniku polityki międzynarodowej na terenie Mazur, na poligonie pod Orzyszem, pojawiła się nowa grupy gości - duże zgrupowanie wojsk NATO. W odróżnieniu od innych przebywających na Mazurach głównie w sezonie letnim, ta grupa będzie tu przebywać stale. Jest reprezentowana przez żołnierzy z różnych państw, z różnych kręgów kulturowych, nie znających języka polskiego, zainteresowanych tym, aby po służbie odpocząć, korzystając z lokalnych atrakcji. Uważamy, że obecność żołnierzy wojsk NATO będzie miała istotne znaczenie dla lokalnej gospodarki i nie powinna zostać bez odpowiedzi w formie specjalnie dostosowanej oferty usługowej czy aplikacji, takich jak nasza.

Jeszcze do niedawna głównym sposobem na reklamę i promocję miejsc były foldery, broszury czy strony internetowe. Dzięki postępowi technologicznemu, powszechne w użyciu są obecnie urządzenia mobilne z dostępem do internetu, które dają zdecydowanie więcej możliwości użytkownikom.

- Z myślą o zagranicznych turystach zastosowaliśmy szereg udogodnień w aplikacji, np. konwerter do przeliczania miar, wag, walut stosowanych w Polsce. – opowiada Dariusz Kizling – Inne ciekawe funkcje to np.: możliwość planowania trasy dojazdu do wybranych punktów usługowych, śledzenie aktualnych promocji, nowości i wydarzeń oferowanych przez przedsiębiorców i samorządy.

Aplikacja mobilna Masuria 4 You jest bezpłatna, dostępna w języku polskim i angielskim. Przygotowana została na system Android i iOS. Baza danych o firmach i atrakcjach dostępnych na terenie powiatu piskiego i mrągowskiego stanowi znaczną cześć aplikacji. Lokalna Grupa Działania „Mazurskie Morze” rozwija obecnie zawartość merytoryczną aplikacji mobilnej Masuria 4 You i będzie bacznie wsłuchiwać się w uwagi użytkowników aplikacji i na bieżąco na nie reagować.
Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.
Zobacz w naszej bazie

Przewodniki lokalne

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB