Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Czy znasz Warmię i Mazury? Konkurs zakończony

2011-07-26 12:12:15 (ost. akt: 2011-09-07 19:08:10)
Czy znasz Warmię i Mazury? Konkurs zakończony

Autor zdjęcia: Sławomir Kędzierski

Przez prawie miesiąc trwał nasz konkurs wiedzy o Warmii i Mazurach. Co kilka dni publikowaliśmy kolejne pytania, ale i tak wszyscy czekali na pytanie ostatnie. Pojawiło się ono na serwisie mojemazury.pl 23 lipca rano.

To ostatnie pytanie opublikowaliśmy rano 23 lipca, ale sam konkurs trwał do 25 lipca do godz. 23:59. Mogło to zmylić niektórych internautów. Liczył się szybki refleks i śledzenie na bieżąco serwisu mojemazury.pl.
Zgodnie z zapowiedzią pełne wyniki konkursu i nazwisko zwycięzcy podamy w poniedziałek 1 sierpnia w Gazecie Olsztyńskiej oraz oczywiście na serwisie mojemazury.pl. Kto kupi rano gazetę, pozna wyniki od razu, kto woli poczekać na ogłoszenie ich w internecie, musi wykazać cierpliwość. Podamy je na pewno przed godziną 15:05.

Jak się okazało, pytania nie były specjalnie trudne, otrzymaliśmy wiele odpowiedzi prawidłowych. Zdarzały się jednak też nieprawidłowe. Najwięcej pomyłek było przy pytaniu pierwszym, w którym chodziło o najgłębsze jezioro na Warmii i Mazurach.
Wszystkie prawidłowe odpowiedzi podamy w poniedziałek 1 sierpnia. Do tego czasu będzie pracować komisja konkursowa, która szczegółowo przeanalizuje prawidłowość wszystkich odpowiedzi, a także czas ich nadesłania. To właśnie czas będzie decydujący przy ostatecznym wyłonieniu zwycięzcy, którego nazwisko poznamy w poniedziałek 1 sierpnia.
Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.