Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Wypoczynek na Mazurach? Wynajmij samochód i zwiedzaj tak jak masz na to ochotę

2020-03-16 18:54:08 (ost. akt: 2020-03-16 18:56:14) Artykuł sponsorowany
Wypoczynek na Mazurach? Wynajmij samochód i zwiedzaj tak jak masz na to ochotę

Mazury uznawane są za jeden z najpiękniejszych regionów naszego kraju. Duża ilość jezior i miejsc do wypoczynku sprawia, że Mazury stały się drugim po Bałtyku najchętniej wybieranym miejscem na wakacje.

Teren Mazur jest bardzo obszerny, dlatego najlepiej podróżować po nim własnym samochodem. Jednakże jeśli nasz dom oddalony jest od Mazur o kilkaset kilometrów, to tak długa podróż samochodem przez całą Polskę może być męcząca, a także stresująca. Świetnym rozwiązaniem tego dylematu jest wypożyczenie samochodu. Jakie korzyści niesie za sobą wynajem auta podczas wyprawy na Mazury i dlaczego warto wybrać właśnie wypożyczalnie samochodów carfree.pl?

Niezależność, relaks i niczym nie skrępowana wolność – poznaj zalety wynajmu samochodu!
Wynajem samochodu w docelowym miejscu podróży jest w ostatnim czasie coraz bardziej popularnym sposobem podróżowania. Przelot samolotem jest dziś tani szybki, a dzięki wynajętemu na miejscu samochodowi nie musimy rezygnować z niezależności i wygody, jakie dają własne 4 kółka. Głównymi zaletami wynajętego samochodu są:
• całkowita wolność, jeśli chodzi o podróżowanie po miejscu docelowym,
• brak uzależnienia od środków komunikacji miejskiej,
• komfort jazdy,
• niskie koszty wynajmu,
• samochód najwyższej klasy,
• prosta i szybka procedura wynajmu.

Mazury są tak pięknym zakątkiem Polski, że ich zwiedzanie powinniśmy rozłożyć tak, jak nam to pasuje. Korzystając z środków komunikacji miejskiej, jesteśmy skazani na rozkłady jazdy i urlop z zegarkiem przed oczami, a przecież w taki sposób trudno będzie jakkolwiek odpocząć. Wynajem samochodu daje nam niezależność i to tylko od nas zależy w który zakątek Krainy Tysiąca Jezior udamy się konkretnego dnia.


Procedury wynajmu w samochodu, czyli wszystko co musi wiedzieć wynajmując auto


W carfree.pl najważniejszy jest komfort i zadowolenie klienta, dlatego procedury i dokumentu potrzebne do wynajęcia samochodu zostały ograniczone do koniecznego minimum. Decydując się na samochód na wynajem, musimy mieć skończone 21 lat, a także posiadać prawo jazdy co najmniej od 12 miesięcy. Dokumenty, które musimy okazać przy przekazaniu wynajmowanego samochodu, to dowód osobisty, lub paszport, oraz prawo jazdy, które pokazuje, że jesteśmy upoważnieni do kierowania pojazdami. Jeśli chcemy, żeby do prowadzenia samochodu upoważniona została także druga osoba, to powinniśmy taki fakt zgłosić w trakcje rezerwacji on-line, czy rezerwacji telefonicznej. Druga osoba upoważniona do prowadzenia samochodu także musi mieć skończone 21 lat i mieć prawo jazdy od co najmniej roku. Samochód może zostać podstawiony pod lotnisko, dzięki czemu oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale także i czas.

Wybierając samochody na wynajem od carfree.com.pl, możemy mieć pewność, że samochody są najwyższej jakości, a ceny ich najmu są na bardzo atrakcyjnym poziomie, dzięki czemu pobyt w Krainie Tysiąca Jezior będzie niezapomnianym przeżyciem, które zostanie z nami przez lata!

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.
Tagi:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB