Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Nagrodziliśmy laureatkę konkursu "Czy znasz Warmię i Mazury?"

2011-08-11 14:27:42 (ost. akt: 2011-08-11 20:22:28)
Laureatka konkursu Monika Ciurysek (z prawej) odbiera specjalny voucher hotelowy z rąk kierowniczki Działu Marketingu Hotelu Warmińskiego w Olsztynie Julity Kraszewskiej

Laureatka konkursu Monika Ciurysek (z prawej) odbiera specjalny voucher hotelowy z rąk kierowniczki Działu Marketingu Hotelu Warmińskiego w Olsztynie Julity Kraszewskiej

Autor zdjęcia: Adam Bartnikowski

Okazało się, że Warmia i Mazury nie mają tajemnic przed naszymi internautami. To m.in. nasz serwis pomaga im poznawać region. W konkursie zadaliśmy siedem pytań, dotyczących zarówno Warmii, jak i Mazur.

Nagrodę zdobyła pani Monika Ciurysek z Olsztyna, która nadesłała komplet odpowiedzi kilka minut wcześniej, niż następni uczestnicy. Okazało sie, że miała po prostu szczęście. Zalogowała się na stronę MojeMazury.pl akurat w momencie, gdy zostało opublikowane ostatnie pytanie konkursowe. Wcześniej przygotowała sobie odpowiedzi na pozostałe pytania i błyskawicznie wysłała komplet odpowiedzi. Jak się okazało, była pierwsza. W nagrodę spędzi z osobą towarzyszącą weekend w ekskluzywnym Hotelu Warmińskim w Olsztynie.
Wręcznie nagrody odbyło się w czwartek 11 sierpnia punktualnie o godz. 13:00.
- Mieszkam nieopodal, na ulicy Kołobrzeskiej, więc będą miała blisko – żartuje nasza laureatka. – Zawsze marzyłam o takim pobycie, no i dzięki serwisowi MojeMazury to marzenie się spełniło.
- Pytania były dość trudne, przyznam, że nie znałam na nie odpowiedzi – wyznaje pani Monika. – Musiałam poszukać na stronie MojeMazury.pl, no i przy okazji odkryłam mnóstwo interesujących informacji.
ab


Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. aleks #348108 | 178.42.*.* 11 sie 2011 22:17

    gratuluje

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz