Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Jak dobrze pożyczyć na zakup samochodu

2020-09-08 19:15:55 (ost. akt: 2020-09-08 19:17:04) Artykuł sponsorowany
Jak dobrze pożyczyć na zakup samochodu

Twoje auto znowu znalazło się w warsztacie? Masz dość, że przez zepsuty pojazd nie możesz zrealizować swoich planów? Nie ma nic gorszego niż awaryjny samochód, którego naprawa dużo kosztuje. Zamiast kolejny raz płacić za remont pojazdu, rozważ zakup nowego. Nie stać Cię? To nie problem! Wystarczy znaleźć atrakcyjny kredyt samochodowy. Dowiedz się więcej!

Zakup nowego samochodu jest związany z dużym wydatkiem, zwłaszcza jeśli zdecydowałeś się na nowszy model aut, wyposażony w wiele nowoczesnych rozwiązań. Jednak zamiast rezygnować z wymarzonego auta możesz skorzystać z oferty banku. Przejrzyste warunki, niska rata, a do tego dogodny okres kredytowania – kredyt gotówkowy nie musi być obciążeniem.

Gdzie znaleźć kredyt na zakup samochodu?
Znalazłeś atrakcyjną ofertę i jesteś zainteresowany zakupem pojazdu. Sprawdziłeś auto i uważasz, że cena jest adekwatna do jego stanu fizycznego. Zastanawiasz się, w jaki sposób znaleźć atrakcyjny kredyt? Sprawdź oferty kredytów samochodowych! Zrobisz to wygodnie w internetowej porównywarce dostępnych ofert banków. W takim miejscu znajdziesz propozycje od kilkunastu różnych banków oraz kalkulator kredytów gotówkowych.
W formularzu zaznacz, jaki jest cel kredytowania i jaka ilość gotówki Cię interesuje. Następnie podaj dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia oraz informacje o sytuacji finansowej, czyli rodzaj zatrudnienia, osiągane dochody, miejsce zamieszkania i miesięczne zobowiązania.
Po uzupełnieniu wszystkich rubryk, system przeanalizuje przedstawione dane i udostępni ranking najbardziej atrakcyjnych kredytów.

Jak porównać oferty kredytu na auto?
W rankingu ofert znajdziesz wszystkie informacje potrzebne do tego, żeby porównać dostępne propozycje. Wybierz interesujące Cię pozycje, a następnie kliknij „porównaj”.

Na ekranie urządzenia wyświetli się tabela ze wszystkimi szczegółami ofert dopasowanych do Twoich oczekiwań. Z łatwością porównasz wysokość RRSO, oprocentowania, prowizji, marży, ubezpieczenia, raty oraz całkowitej kwoty do spłaty.

Liczby nic Ci nie mówią? Oczywiście najlepszy kredyt to ten najtańszy – wystarczy spojrzeć na całkowity koszt, aby przekonać się, który to jest. Jednak zanim klikniesz „złóż wniosek”, zwróć uwagę na wymagane zabezpieczenia kredytu. Z pozoru najtańsza oferta może oznaczać konieczność wykupienia polisy AC z cesją na bank, przewłaszczenie i wniesienie depozytu np. w postaci karty pojazdu. Istotne są także wymagane dokumenty, jak np. zaświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu czy wyciąg z ROR. Warto wziąć to pod uwagę podczas podejmowania decyzji!

W jaki sposób złożyć wniosek o kredyt samochodowy online?
Zdecydowałeś się na kredyt, znalazłeś atrakcyjną ofertę i nie wiesz, jak złożyć wniosek do banku? W prosty sposób zrobisz to za pomocą specjalnej platformy, jak np. https://finanse.rankomat.pl/. Po uzupełnieniu formularza w internetowym kalkulatorze kredytów i wybraniu najlepszej opcji dla siebie kliknij „wybierz”.
Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę, na której należy dokończyć uzupełnianie wniosku, czyli podać imię, nazwisko, numer kontaktowy i adres e-mail, na który przyjdzie oferta. Potem wystarczy zamówić kontakt. Doradca kredytowy wybranego banku skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe. Dopyta o dokumenty, dokładnie sprawdzi zdolność kredytową i przeprowadzi przez proces składania wniosku do banku.
O decyzji placówki dowiesz się telefonicznie lub drogą pocztową, w zależności od wybranej opcji. Po spełnieniu wszystkich wymagań pieniądze zostaną wypłacone w ciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Dobry kredyt to taki, który jest tani i maksymalnie dostosowany do Ciebie. Znajdź ofertę szytą na miarę i ciesz się nowym samochodem!

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.
Tagi:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB