Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu

Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu

12-220 Pisz, Aleja Turystów 22

(87) 423 45 72
bazamos@wp.pl
www.pmos.pisz.pl/
Atrakcje
Sport
Wyposażenie

O nas

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z kompleksową ofertą którą przygotowaliśmy z myślą o Państwa potrzebach i wygodzie dla osób indywidualnych, rodzin i grup zorganizowanych.Ośrodek położony jest bezpośrednio nad rzeką Pisą wypływającą z J. Roś

Do dyspozycji gości posiadamy 33 miejsca noclegowe. Pokoje 2,3 i 4 osobowe do dyspozycji gości mamy także dwupokojowy apartament wyposażony w kanapę do wypoczynku dziennego oraz 4 łóżka jednoosobowe, TV, lodówkę, a także łazienkę.

Każdy pokój wyposażony jest w TV, dostęp do bezprzewodowego internetu wi - fi, łóżko, pościel, koc, stół z krzesłami, szafę ubraniową, szafkę nocną oraz łazienkę z pełnym sanitariatem (prysznic, umywalkę, toaletę) - Ośrodek został wybudowany na nowo, zmodernizowany i oddany do użytku w 2012 r.

Do dyspozycji gości posiadamy: salę baru - kawiarni, siłownię, salę dydaktyczną, port z dostępem do mediów oraz zaplecza sanitarnego i parking dozorowany.

Do dyspozycji gości posiadamy również sprzęt  sportowy oraz wodny tj. łodzie, kajaki, rowery wodne i trekkingowe.

Wydzielone miejsce na grill i ognisko.

Posiłki w postaci cateringu na dowóz.

Urokliwy mazurski zakątek, w którym dziewicza przyroda oferuje to co ma najlepsze;
las, słońce, woda, czyste powietrze i spokój, to najlepszy przepis na doskonały wypoczynek i rekreację. Wszystkiego dopełnia szczera mazurska gościnność oraz niskie ceny.

Serdecznie Zapraszamy!Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Piszu położony na Mazurach, bezpośrednio nad rzeką Pisą wypływającą do jeziora Roś, to doskonałe miejsce na wypoczynek i rekreację. By wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, w nowo wybudowanym ośrodku zapewniamy nie tylko bazę hotelową 33 miejsc noclegowych, ale oferujemy czartery:- łodzie Omega - łódź DZ - motorówkę Kormoran - dwuosobowe kajaki - dwuosobowe rowery wodne.

Galeria zdjęć

W pobliżu

Miejscowość, gmina
Pisz, gmina Pisz
Kategoria
Noclegi (1025) > Ośrodki wypoczynkowe (71)

Tagi

ośrodek sportowy w Piszu

pokoje Pisz

noclegi Pisz

czarter jachtów Mazury

PMOS Pisz
kajaki Pisz
czarter jachtów Pisz
wypoczynek na Mazurach
rzeka Pisa
Jezioro Roś