Konkursowe Mazury dla małych i dużych

2012-08-02 11:39:39 (ost. akt: 2012-08-02 11:53:44)
Konkursowe Mazury dla małych i dużych

Warmia i Mazury to Twoje rodzinne strony? A Może spędzasz tam wakacje? Wykorzystaj to i weź udział w konkursie organizowanym przez województwo warmińsko-mazurskie.

Pierwsza odsłona konkursu to „Wakacje na Warmii i Mazurach”, którego głównym zadaniem będzie przesłanie (w formie skanu lub zdjęcia) wykonanego przez dziecko rysunku odnoszącego się tematycznie do wakacji spędzonych na Warmii i Mazurach. Konkurs rozpoczął się 1 sierpnia 2012r. Wyniki zostaną podane 4 września 2012r.

Natomiast w dniach 5 września – 5 października 2012 odbędzie się konkurs fotograficzny pt. „Pokaż jak zmienia się Twoja okolica” polegający na sfotografowaniu dofinansowanej z ramienia „RPO Warmia i Mazury” inwestycji, którą uważacie za najbardziej innowacyjną i przyjazną dla mieszkańców. W odszukaniu inwestycji na Twoim terenie może pomóc nasza mapka dotacji dostępna na fan page „Warmia i Mazury – moje miejsce”. Każda fotografia musi zawierać opis z uzasadnieniem wyboru (maksymalnie 500 znaków).

Aby wziąć udział w konkursie należy zostać fanem strony „Warmia i Mazury – moje miejsce”, uzupełnić konieczne oświadczenia i wysłać swoją pracę. Wśród uczestników konkursów zostaną rozdane atrakcyjne nagrody - m.in. vouchery na pobyty w ośrodkach wypoczynkowych, które otrzymały dofinansowanie z RPO Warmia i Mazury, romantyczne kolacje dla dwojga, ramki cyfrowe i wiele innych.

Link do fan page

Jolanta Wierzba
kontakt:
jolanta.wierzba@netcentersolution.plCzekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Polecamy