Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Gołdap: Konkurs Krzyku

2010-12-18 11:38:42 (ost. akt: 2010-12-18 11:47:09)
Gołdap: Konkurs Krzyku

Zamiast krzyczeć na dzieci, żonę czy męża lepiej wykrzyczeć się W Gołdapi. Na odbywającym się tam Konkursie Krzyku. Jedynym takim w Europie.

Przyjdź, krzyknij i wygraj. zasady Konkursu Krzyku w Gołdapi są bajecznie proste. Przez 5 sekund trzeba krzyczeć do specjalnej aparatury Udział w nim, mogą wziąć wszyscy, bez względu na wiek i płeć.

Przy okazji Konkurs Krzyku w Gołdapi obala jeden ze stereotypów związanych z płcią, bo to panowie są głośniejszymi krzykaczami niż panie. Przynajmniej tak było w 2010 roku. Ba, do konkursu zgłosiło się ich więcej niż pań.

Konkurs Krzyku w Gołdapi jest jedynym w Europie. Najmłodszy jego uczestnik miał 2,5 roku, najstarszy 82 lata. Konkurs odbywa się pod koniec lipca.

Igor Hrywna

PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ: Czekamy także na Wasze wiadomości. Zapraszamy do korzystania z formularza na portalu turystyka.wm.pl. lub poczty e-mail: i.hrywna@gazetaolsztynska.pl


Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.
Zobacz w naszej bazie

Przewodnik lokalny

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marek #3082517 | 82.44.*.* 26 lis 2021 17:20

    Zamieszczam krótkie wideo na wesoło o Mazurach wspomniano w nim o konkursie krzyku Gołdapi https://mrnuta.com/odc-12-mazu ry/

    ! - + odpowiedz na ten komentarz