Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Warmia i Mazury są EKO!

2017-05-18 11:55:34 (ost. akt: 2017-05-18 11:54:34)
Warmia i Mazury są EKO!

Autor zdjęcia: pixabay.com

Ekologia na Warmii i Mazurach to temat znany od wielu lat. Od niego zależy przyszłość naszego regionu. Dziś przedstawiamy ekologię w nowym świetle

Woda zajmuje 72% powierzchni naszej planety. Zasoby wodne na świecie to przede wszystkim otwarte zbiorniki pokrywające powierzchnię Ziemi. Wśród nich znajdują się: oceany, morza, jeziora, rzeki i stawy.

Na Warmii i Mazurach woda jest podstawą funkcjonowania regionu. To w oparciu o rzeki i jeziora rozwija się turystyka, plaże, ośrodki wypoczynkowe, żeglarstwo i pozostałe sporty wodne. Wreszcie to u nas znajduje się unikatowy w skali świata kanał Elbląski łączący Ostródę z Elblągiem. Woda to dla nas nie tylko czynnik ekologiczny, ale również ekonomiczny. Więcej o tym przeczytacie w naszym specjalnym dodatku WODA - ŹRÓDŁO ŻYCIA.

https://m.wm.pl/2017/05/orig/las-i-kobieta-387596.jpg

Piękno naszego zielonego regionu w dużej mierze zależy od... przedsiębiorczych kobiet! Chcecie wiedzieć, jak panie wpływają na panów; jaką motywacją jest macierzyństwo i w jaki sposób mierzyć się z dużymi wyzwaniami? Przeczytajcie w najnowszym dodatku KOBIETY PRZYJAZNE EKOLOGII.


Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB