Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Ucieczka na łono natury? Tylko Warmia i Mazury!

Ucieczka na łono natury? Tylko Warmia i Mazury!

Mamy to szczęście, że mieszkając na Warmii i Mazurach otacza nas prawdziwe piękno. Natura w tej czystej postaci jest często powodem, dla którego wielu postanawia zamieszkać tu na stałe.

Warmia i Mazury od lat kuszą turystów swoim pięknem i dziką przyrodą. Robią to tak skutecznie, że wielu z nich postanawia zostać tu na dłużej. Budują domki wakacyjne lub nawet osiadają tu na stałe.

W najnowszym dodatku BLIŻEJ NATURY możecie przeczytać, co o Mazurach sądzi Krzysztof Daukszewicz, jeden z najpopularniejszych satyryków w Polsce.
Marcin Meller opowie o tym, czym urzekł go mazurski listopad, a Mariusz Piotrowski o tym, czy można żyć bez jedzenia i picia. Zapraszamy do lektury!


HALO, TU ZIEMIA!!
	https://m.wm.pl/2017/07/orig/earth-405096-640-399318.jpg

Jeśli chcemy cieszyć się pięknem Warmii i Mazur przez długie lata, musimy zadbać o naszą krainę. Piękna przyroda jest bowiem bardzo delikatna i wrażliwa na działanie człowieka.

W specjalnych dodatku HALO, TU ZIEMIA! możecie przeczytać o tym, jak zadbać o naszą okolicę ale i o siebie.

Przedstawiamy w nim najbardziej tajemnicze zakątki naszego regionu, które ciągle pozostają nieodkryte przez turystów. Podpowiemy też, jak przy dobrych chęciach zadbać o przyrodę. Miłek lektury!


TUTAJ możecie przeczytać nasze poprzednie dodatki: Warmia i Mazury są Eko! oraz Kobiety przyjazne ekologii.

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB