Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

Tu poczujesz ducha prawdziwych Mazur

2017-12-07 15:01:56 (ost. akt: 2017-12-08 13:55:45) Artykuł sponsorowany
Tu poczujesz ducha prawdziwych Mazur

Autor zdjęcia: Materiały prasowe

Odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku, hałasu i stresu. Dobra impreza ze znajomymi w środku sosnowego boru. Brzmi zachęcająco? Przedstawiamy ofertę Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego w Malinówce.

Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Malinówka położony jest nad brzegiem jednego z największych i najczystszych jezior Pojezierza Ełckiego - jeziora Łaśmiady. Ten objęty strefą ciszy akwen usytuowany jest na szlaku kajakowym rzeką Ełk. Właśnie w Malinówce poczujesz ducha prawdziwych Mazur. Można tu łowić ryby, podziwiać żeremie bobrów dziką przyrodę, kormorany, czaple siwe i białe, bociany czy bieliki. Dodatkową atrakcją jest ścieżka edukacyjna oraz Zielony Punkt Kontrolny.
Ośrodek to idealne miejsce dla turysty. Posiada dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Żeglarstwo, windsurfing, rowery wodne i kajakarstwo - czy jest coś, co lepiej kojarzy się z prawdziwymi Mazurami? Okolice Ośrodka stwarzają niepowtarzalny klimat, który pozwala na aktywny wypoczynek. Można wybrać się na spacer, skorzystać z leśnych tras rowerowych, wybrać się na grzyby. Polecamy też przyjemną i ciekawą formę wypoczynku, jaką jest nordic walking.
Otoczony borem sosnowym z dala od zgiełku dużych miast, ośrodek gwarantuje gościom spokojny wypoczynek w zdrowym i czystym środowisku, oferując miejsca noclegowe w pokojach budynku głównego oraz w klimatycznych, drewnianych domkach letniskowych czynnych cały rok. Idąc z duchem czasu,

Malinówka to także miejsce przyjazne dla biznesu.
Ośrodek w Malinówce to jeden z najlepiej przygotowanych obiektów w okolicach Ełku do przyjmowania dużych grup gości. Idealnie nadaje się na organizację różnego rodzaju szkoleń, spotkań, zjazdów, kolonii, konferencji, przyjęć, bankietów, imprez firmowych. Podczas spotkań można skorzystać z przestrzennej sali konferencyjnej, ale i z rozległych terenów plenerowych. Nie będzie też potrzeby zawracania sobie głowy wyżywieniem - ośrodek także w tej kwestii zapewni doskonałą obsługę.
Od lat jest wykorzystywane jako doskonałe miejsce do imprez tematycznych. Zapraszamy już 25 listopada na Bal Andrzejkowy. Świetnym pomysłem jest też spędzenie Sylwestra w otoczeniu prawdziwego, mazurskiego lasu. Zachęcamy jednocześnie do pożegnania karnawału razem z nami - bal odbędzie się 10 lutego.
Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Malinówka może być Twoją ucieczką z miasta z jego nieustannym hałasem, zapachem i stresem. To wszystko zamienisz na cieszę, spokój, zapach dziewiczej natury. I, przede wszystkim, spędzisz kilka dni na robieniu tego, po co turysta przyjeżdża na Mazury.

KALENDARZ IMPREZ:
25 listopada – Andrzejki (koszt 120zł/os)
31 grudnia - Sylwester
10 lutego – Pożegnanie Karnawału


Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB