Partnerem serwisu jest firma M.K.Szuster

„Promyczkowy” eko-festyn na „Piątkę”

2021-09-06 12:22:46 (ost. akt: 2021-09-06 13:05:10) Artykuł sponsorowany
„Promyczkowy” eko-festyn na „Piątkę”

Korzystając z pięknej wrześniowej pogody Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” oraz Niepubliczna Szkoła Podstawowa „Piątka” mają zaszczyt zaprosić najmłodszych mieszkańców Olsztyna wraz z ich rodzinami na „Promyczkowy” Eko- festyn na „Piątkę”, który odbędzie się na Plaży Miejskiej w Olsztynie w sobotę 11.09.2021 roku. Startujemy o godzinie 12:00.
Temat festynu nie jest przypadkowy, nasze Placówki kładą duży nacisk na ekologię, zdrowe żywienie i kształtowanie prawidłowych eko zachowań u dzieci od najmłodszych lat.
Zapewniamy świetną zabawę , nie będzie czasu na nudę.
Program przewiduje m.in. ekologiczne warsztaty, konkursy i zabawy z nagrodami dla całych rodzin, pokaz mody ekologicznej, dmuchańce, fotobudkę, darmowy popcorn, loterię fantową , występy naszych najmłodszych milusińskich oraz wiele innych ciekawych atrakcji. Podczas festynu każdy będzie mógł dołożyć swoją cegiełkę podczas licytacji charytatywnej na rzecz podopiecznych Fundacji Radosne Dzieci.

https://m.wm.pl/2021/09/orig/img-0122-1-763548.jpg

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców naszego pięknego miasta do wspólnej ekologicznej zabawy 

Czekamy na Wasze zdjęcia i opisy pięknych zakątków regionu, kliknij tutaj, aby dodać swój artykuł lub skontaktuj się z nami pod adresem redakcja@mojemazury.pl.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB